Міжнародна конференція аспірантів «Актуальні проблеми професійної педагогіки та освіти: досвід, новації, перспективи»

Заставка до конференції

Організаційний комітет запрошує аспірантів та їх наукових керівників взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти «Актуальні проблеми професійної педагогіки та освіти: досвід, новації, перспективи», яка відбудеться 25 квітня 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка» (м. Львів, Україна).

До участі у конференції запрошують науковців, аспірантів, викладачів та студентів (під керівництвом наукових керівників) закладів вищої освіти і науково-дослідних установ.

Головні напрями роботи

• Секція 1. Теоретико-методологічні засади сучасної вищої і професійної освіти.
  • Секція 2. Інноваційні технології підготовки професійно мобільного здобувача освіти в контексті євроінтеграційних процесів.
  • Секція 3. Правові, соціально-психологічні, гуманітарні аспекти реалізації змісту підготовки сучасного випускника ЗВО.
  • Секція 4. Особливості організування та провадження педагогічного процесу в закладах вищої освіти в умовах воєнного стану.
  • Секція 5. Роль освітнього менеджменту в підготовці професійно та академічно мобільного фахівця.

Конференцію буде організовано у змішаному форматі (залежно від військової ситуації). Участь безкоштовна.

Для участі у науково-практичній конференції потрібно до 1 квітня 2024 року:

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.