Міжнародна наукова конференція «Архітектурне середовище міста: вчора, сьогодні, завтра»

Міжнародна конференція «Архітектурне середовище міста»

Інститут архітектури Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на Міжнародну наукову конференцію «Архітектурне середовище міста: вчора, сьогодні, завтра», присвячену 90-літтю професора Андрія Рудницького, яка відбудеться 6 грудня 2018 року.

Пріоритетні напрями

1. Діяльність професора Андрія Рудницького в аспекті архітектурної освіти, науки і практики
  2. Закономірності розвитку архітектурного середовища міста в часовому і просторовому вимірах

Крайній термін подання заявки на участь і надіслання тез доповіді, замовлення конференційного пакету та підтвердження про оплату (для учасників з України) – 1 жовтня 2018 року. Оплата оргвнеску для іноземних учасників – під час реєстрації.