Літня школа в рамках проекту Erasmus+ Jean Monnet Module «Логістика та управління ланцюгами поставок»

Заставка заходу

31 травня – 4 червня 2021 року відбудеться Літня школа (Summer School in Logistics Week Format) для учнів старших класів. Організаторами є проектна команда міжнародного проекту Erasmus+ Jean Monnet Module «Logistics and Supply Chain Management: dissemination of European experience», який виконує кафедра маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка».

Основна мета Літньої школи – ознайомлення учнів старшої школи зі сферою логістики й управління ланцюгами поставок, кращими європейськими логістичними практиками та формування в учнів усвідомленого підходу до вибору майбутньої професії.

Цього року учасниками Літньої школи стануть учні гімназії при Львівському університеті бізнесу і права.

У програмі передбачено тематичні ігри, презентації, екскурсії. Учні розвиватимуть навички командної роботи і критичного мислення, виконуючи завдання індивідуально та в групі. З лекцій та відео школярі дізнаються про сутність та основні принципи логістики та ланцюгів поставок, враховуючи європейський досвід.

Програма Літньої школи – у доданому файлі.