Літня школа «Ревізор-аудитор» для учнів 9–11 класів від кафедри обліку та аналізу Львівської політехніки

Заставка до заходу

Кафедра обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів 9–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, коледжів, гімназій, ліцеїв доєднатися до участі у Літній школі «Ревізор-аудитор». Школа відбуватиметься з 13 до 16 вересня 2022 року очно та з використанням платформи Zoom.

У програмі Літньої школи – ознайомчі заняття за такими блоками:

1. Обліково-фінансова грамотність – основи щодо започаткування власного бізнесу, стратегія розвитку, система управління, оподаткування, облік, аналіз, аудит, ревізія тощо
  2. Планування та аналізування власних фінансів: рішення для ведення домашньої бухгалтерії
  3. Бухгалтерія і мистецтво: бухгалтерська професія – творчий підхід до рутини

Заняття проводитимуть фахівці-практики, провідні доценти кафедри, поєднуючи лекції з дискусіями, тренінгом та діловими іграми.

Після навчання в Літній школі «Ревізор-аудитор» слухачі отримають сертифікат про навчання тривалістю 30 годин (1 кредит).

Навчання безкоштовне.

Реєстрація

За додатковою інформацією звертатись на e-mail alla.i.yasinska@lpnu.ua або за телефоном +38 098-615-96-99 (Алла Ясінська).

Докладніше – в інформаційному повідомленні школи.