Літня школа «Ревізор-аудитор» для старшокласників загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, студентів коледжів

Заставка до школи

Кафедра обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» запрошує старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів, гімназій, ліцеїв, студентів коледжів доєднатися до участі у Літній школі «Ревізор-аудитор».

Заняття школи відбуватимуться 25–27 квітня 2024 року в аудиторії 406 IV навчального корпусу Львівської політехніки.

У програмі літньої школи – ознайомчі заняття за такими блоками.

1. Обліково-фінансова грамотність – основи щодо започаткування власного бізнесу, стратегія розвитку, система управління, оподаткування, облік, аналіз, аудит, ревізія тощо.
  2. Планування та аналізування власних фінансів: рішення для ведення домашньої бухгалтерії.
  3. Бухгалтерія і мистецтво: бухгалтерська професія – творчий підхід до рутини.
  4. Застосування ІТ для ведення бізнесу.
  5. Аудитори – детективи бізнесу.

Літня школа «Ревізор-аудитор» буде цікавою для усіх, хто:

• прагне започаткувати власний бізнес і стати успішним бізнесменом;
  • бажає дізнатися про актуальні пропозиції та потреби роботодавців;
  • хоче ознайомитися з основами сучасних інформаційних технологій фінансової аналітики та ведення бізнесу;
  • планує обіймати посади фінансового директора, податкового інспектора, ревізора, аудитора, контролера, судово-бухгалтерського експерта, консультанта з економічної безпеки тощо.

Заняття проводитимуть фахівці-практики, провідні доценти кафедри обліку та аналізу, поєднуючи лекції з дискусіями, тренінгом та діловими іграми.

Після навчання у Літній школі «Ревізор-аудитор» слухачі отримають сертифікат про навчання тривалістю 30 годин (1 кредит).