Літня школа молодого соціального лідера на кафедрі соціології та соціальної роботи

Фрагмент афіші заходу

З метою залучення майбутніх молодіжних соціальних лідерів кафедра соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» у партнерстві із Благодійним фондом «Галицька фундація», Службою у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації, Львівським обласним центром соціальних служб організовує Літню школу для учнів 9–11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів, а також батьків та вчителів майбутніх абітурієнтів.

До участі у Літній школі запрошено відомих практиків, успішних випускників та студентів у сфері соціології, соціальної роботи і соціального забезпечення.

Для участі потрібно заповнити аплікаційну форму.

Захід відбуватиметься в режимі онлайн на платформі Zoom з 11 до 14 травня 2021 року. Посилання на відеоконференції буде розіслано на зазначені в аплікаційній формі електронні адреси та розміщено на офіційних сторінках партнерів, зокрема у соцмережах.

Після завершення Літньої школи учасники отримають сертифікат.