Літня школа комп’ютерної майстерності від кафедри СКІД Львівської політехніки

Фрагмент афіші літньої школи

З 3 до 5 червня 2024 року викладачі кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки проведуть профорієнтаційний захід «Літня школа комп’ютерної майстерності». До участі запрошують школярів, учителів та всіх охочих.

Під час літньої школи спікери спробують розібратися у проблемі написання мотиваційного листа, а також розглянуть такі теми:

• використання соціальних мереж для формування особистого бренду;
  • програмне забезпечення для якісного управління особистою сторінкою в соціальних мережах;
  • інструменти і техніки ефективного тайм-менеджменту;
  • технології визначення соціотипу для пошуку друзів у соціальних мережах;
  • технологія організації та проведення івентів.

Заняття літньої школи відбуватимуться в режимі онлайн на платформі Google Meet. Початок щодня о 16:00.

Програма онлайн-заходу – на сторінці кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності у соцмережі Фейсбук.