Міжнародна літня «Школа юного дипломата-економіста» від кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва

Фасад головного корпусу Львівської політехніки

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» запрошує школярів на цікаву і корисну Міжнародну літню школу юного дипломата-економіста, яка відбуватиметься 5–9 липня 2021 року.

Літня школа буде цікавою для усіх, хто:

• прагне започаткувати міжнародний бізнес;
  • бажає дізнатися про актуальні пропозиції та можливості співпраці з іноземними партнерами;
  • хоче навчитися комунікувати з дипломатами та бізнес партнерами з усього світу.

Участь у літній школі безкоштовна.

Слухачів Міжнародної літньої «Школи юного дипломата-економіста» буде запрошено на навчання на освітньо-професійну програму «Міжнародні економічні відносини» Національного університету «Львівська політехніка» для здобуття вищої освіти освітніх рівнів бакалавра, магістра і доктора філософії.

Більше – в інформаційному повідомленні.