Літня школа Data Privacy in IoT для старшокурсників бакалаврату, магістрантів та аспірантів

Заставка Літньої школи

З 12 до 16 червня 2023 року у змішаному форматі відбуватимуться заняття Літньої школи Data Privacy in IoT.

Мета заходу – ознайомлення з основними викликами з погляду безпеки в ІоТ-системах та шляхами їхнього розв’язання, загальноєвропейським регламентом захисту персональних даних (GDPR), вивчення юридичних аспектів правомірного збирання, зберігання та аналізу персональних даних, вивчення світового досвіду у сфері захисту даних в ІоТ системах: стандартів, технологій, нормативно-правових актів. Також буде розглянуто особливості роботи з хмарними сервісами і технологіями та використання технологій штучного інтелекту в ІоТ.

Участь у літній школі можуть брати студенти старших курсів бакалаврату (починаючи з третього), магістранти та аспіранти.

Для участі у літній школі потрібно зареєструватись до 10 червня. Відбір студентів відбуватиметься на конкурсній основі.

Літню школу Data Privacy in IoT проводить Національний університет «Львівська політехніка» в межах виконання освітнього проєкту Data Protection in the EU програми Erasmus+ за підтримки Європейського Союзу.

Докладніше – в інформаційному повідомленні літньої школи.