Літня онлайн-школа «Сутність інтеграції як невід’ємної складової міжнародних процесів»

Заставка Літньої школи

З 29 травня до 9 червня 2023 року в режимі онлайн відбудеться Літня школа «Сутність інтеграції як невід’ємної складової міжнародних процесів».

Організатори – кафедра історії, музеєзнавства та культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук і кафедра вищої математики Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Національного університету «Львівська політехніка».

Метою школи є формування глибокого розуміння сутності інтеграційних процесів у Європі, особливостей організаційно-правових засад Європейського Союзу та євроінтеграційної політики України.

Літня онлайн-школа проходитиме у рамках проєкту Erasmus+ Jean Monnet «Європейська інтеграція України – історичні аспекти» (101085299 – EuApp – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH, European integration of Ukraine – Historical aspects».

Захід відбуватиметься на платформі Zoom. Програма – у доданому файлі.