Лекція професора Вармінсько-Мазурського університету Терези Астрамович-Лейк «Що таке права людини?»

Лекція Терези Астрамович-Лейк «Що таке права людини?»

Кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою та Науково-аналітичний центр політичних досліджень «Вектор» Національного університету «Львівська політехніка» запрошують відвідати лекцію доктора наук, професора Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині (Польща) Терези Астрамович-Лейк «Що таке права людини?».

Лекція польською мовою відбудеться 7 березня 2017 року в аудиторії 313 IV навчального корпусу Університету. Початок о 14:15.

Що таке права людини? Не знаєте? Вагаєтесь? Не впевнені? Відвідайте лекцію Терези Астрамович-Лейк – і будете впевнено знати й не вагатись!