Лекція «Сучасні пріоритети енергетичної політики ЄС та можливості для України» у межах проєкту EUSTS

Фрагмент афіші заходу

Кафедра політології та міжнародних відносин запрошує на лекцію Олександра Суходолі, завідувача відділу критичної інфраструктури, енергетичної та екологічної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень, доктора наук з державного управління, професора, на тему «Сучасні пріоритети енергетичної політики ЄС та можливості для України».

Зустріч відбудеться 9 листопада 2023 року на платформі Microsoft Teams, початок о 16:25.

Реєстраційна форма

Захід заплановано у межах проєкту «Європейські студії для студентів технічних спеціальностей Національного університету «Львівська політехніка» (EUSTS), який реалізується за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне.