Лекція німецького економіста Райнера Шенка «Як уникнути fuck-ups при виході на краудфандинговий майданчик?»

аудиторія

Німецький досвід – це досвід успіху. Для всіх, хто хоче дізнатися про тонкощі краудфандингу, почерпнути знання про те, як ця сфера розвивається у Німеччині, 30 жовтня 2017 року у Tech StartUp School при Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться лекція відомого німецького економіста Райнера Шенка «Як уникнути fuck-ups при виході на краудфандинговий майданчик?». Початок о 12:00.

Унікальність цієї лекції в тому, що її учасники матимуть також нагоду отримати фахову консультацію. Адже Райнер Шенк багато років спеціалізується саме на краудфандингу, тож зможе порадити багато корисного для розвитку цієї сфери на українському економічному ринку та успішно виступити на краудфандинговій платформі.

Вартість квитка – 150 гривень. Для резидентів Tech StartUp School та студентів Національного університету «Львівська політехніка» лекція безкоштовна.