Лекція Івана Нагорняка, радника віцепрем’єр-міністра, на тему «Моніторинг Угоди про асоціацію України з ЄС»

Фрагмент афіші заходу

20 вересня 2022 року відбудеться публічна лекція Івана Нагорняка, радника Віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, на тему «Моніторинг Угоди про асоціацію України з ЄС. Що дає Україні статус кандидата на членство в ЄС?». До участі запрошують викладачів, студентів, аспірантів, а також всіх охочих, які цікавляться питаннями розвитку Європейського Союзу та євроінтеграційного курсу України.

Зустріч відбудеться на платформі Zoom.

Початок о 10:20.

Лекція відбуватиметься в рамках проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей в Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне. Модератор заходу – Ольга Івасечко, учасниця проєкту EUSTS.