Лекція «Гуманітарна допомога та цивільний захист як напрям діяльності ЄС для сприяння міжнародному миру й безпеці»

Фрагмент афіші заходу

У межах проєкту «Глобальне відповідальне лідерство ЄС: зміна клімату, захист навколишнього середовища та гуманітарна допомога» (EU_LEAD) за підтримки програми Erasmus+ напряму Жан Моне відбудеться публічна лекція на тему «Гуманітарна допомога та цивільний захист як напрям діяльності Європейського Союзу для сприяння міжнародному миру й безпеці».

Спікерка – Наталія Карпчук, доктор політичних наук, професорка кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу Волинського національного університету імені Лесі Українки (Луцьк), головний координатор проєктів програми Erasmus+ напряму Жан Моне модуль «Стратегічні комунікації ЄС: протидія деструктивним впливам» (2022–2025) та «Протидія ЄС зовнішньому інформаційному маніпулюванню та втручанню» (2024–2027).

Зустріч відбудеться 21 жовтня 2024 року на платформі Zoom.

Початок о 8:30.

Команда проєкту EU_LEAD запрошує всіх охочих долучитись до лекції.