Культурно-просвітницький онлайн-захід «Катерина Білокур. І нехай про неї заговорить цілий світ!»

Афіша заходу

«Катерина Білокур. І нехай про неї заговорить цілий світ!» – культурно-просвітницький захід, присвячений 121-й річниці від дня народження української художниці, мисткині світового рівня.

Онлайн-подія відбудеться 5 грудня 2021 року в межах проєкту «Східний світ діаспори: спільномова» – нової комунікаційної платформи для діалогу між українцями східної діаспори та Україною. Її мета – налагодити регулярне спілкування й обмін досвідом, а також сприяти підвищенню кваліфікації лідерів і членів громадських організацій, педагогів українознавчих шкіл, керівників художньої самодіяльності.

Учасники події матимуть змогу:

  • послухати розповідь Ірини Мусієнко, старшої наукової співробітниці Національного музею українського народного декоративного мистецтва (м. Київ), про життя і творчість Катерини Білокур, побачити картини знаменитої співвітчизниці, які експонуються у згаданому Музеї, а також переглянути відео з Меморіального музею-садиби Катерини Білокур в с. Богданівка;
  • розповісти про своє об’єднання чи громадську організацію, повідомити про досягнення, анонсувати події, обмінятися контактами і досвідом, запропонувати культурну співпрацю.

На наших заходах ми говоритимемо спільномовою – мовою порозуміння, підтримки та пошани.

Усіх охочих просимо зареєструватися до 2 грудня 2021 року включно. Лінк на подію буде надіслано лише зареєстрованим учасникам.

Участь безкоштовна. Початок заходу о 15:00.

За деталями звертайтесь на e-mail congress@miok.lviv.ua або за телефоном: (032) 258-01-51.