Круглий стіл «Сучасний стан та перспективи розвитку земельних відносин у сфері державної реєстрації земельних ділянок»

Заставка до заходу

Кафедра кадастру територій Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка» запрошує долучитись до круглого столу «Сучасний стан та перспективи розвитку земельних відносин в сфері державної реєстрації земельних ділянок. Україна – рік війни», який відбудеться 10 березня 2023 року в режимі онлайн.

Науковці та практики обговорять впровадження нових знань, обміняються ідеями і досвідом у землеустрої, кадастрі та державній реєстрації земельних ділянок, а також у розвитку співпраці.

У заході візьмуть участь:

• Сергій Завадський – в.о. голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру;
  • Олена Шуст – ректор Білоцерківського національного агарного університету, президент громадської організації «Всеукраїнська спілка сертифікованих інженерів-землевпорядників»;
  • Олег Давидчак – проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Олександр Моцун – голова громадської організації «Всеукраїнська спілка сертифікованих інженерів-землевпорядників»;
  • Віктор Кирилюк – заступник директора департаменту ведення державного земельного кадастру.

Зустріч відбудеться на платформі Zoom.

Початок об 11:00.

Програма заходу – в доданому файлі.