Круглий стіл «Розширення спортивних горизонтів» (у межах програми «Змінимо країну разом»)

Лого програми «Змінимо країну разом»

17 лютого 2022 року в залі Юліана Захарієвича головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться круглий стіл «Розширення спортивних горизонтів» (у межах проєкту «Змінимо країну разом»).

Участь у заході візьмуть представники керівництва закладів вищої освіти Львівської області, завідувачі кафедр фізичного виховання і керівники спортивних клубів закладів вищої освіти Львівської та Дніпропетровської областей. Після круглого столу заплановано ознайомлення представників міста Дніпра зі спортивним потенціалом Національного університету «Львівська політехніка».

Контактна особа, керівник оргкомітету заходу – доцент Національного університету «Львівська політехніка» Анатолій Ігнатович (моб. тел.: 067-603-8003).

Організатори та партнери проєкту «Розширення спортивних горизонтів»:

• Львівське обласне спортивне товариство «ГАРТ»;
  • Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України;
  • Національний університет «Львівська політехніка»;
  • Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського;
  • Львівська обласна рада;
  • громадська організація «Єврорегіон «Карпати-України».

Початок заходу о 10:30.