Міжнародний круглий стіл «Мультидисциплінарні підходи до аналізу суспільно-політичних проблем в умовах російсько-української гібридної війни»

Заставка круглого столу

Кафедра теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у Міжнародному круглому столі «Мультидисциплінарні підходи до аналізу суспільно-політичних проблем в умовах російсько-української гібридної війни».

До участі запрошують психологів, психотерапевтів, політологів, журналістів, громадських активістів, які зацікавлені у висвітленні проблем, пов’язаних із повномасштабними воєнними діями в Україні.

Заплановано роботу за такими напрямами:

1. Інформаційно-психологічні операції як спосіб впливу на масову свідомість
  2. Фейки, діпфейки та інфовкиди як елементи інформаційної війни
  3. Труднощі інтеграції українського населення у ЄС
  4. Збереження психологічного здоров’я в умовах гібридної війни
  5. Загальні питання щодо збереження безпеки в умовах суспільних ризиків

Круглий стіл відбудеться 28 квітня 2022 року в онлайн-форматі на платформі Zoom. Для участі у заході потрібно до 25 квітня заповнити реєстраційну форму. Участь у круглому столі є безкоштовною.

Докладніше – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.