Круглий стіл «Економічні виміри впливу санкцій на країну-агресора» в режимі онлайн

Заставка до онлайн-заходу

Національний університет «Львівська політехніка» та громадська організація «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» запрошують на круглий стіл онлайн «Економічні виміри впливу санкцій на країну-агресора».

Питання до обговорення

1. Чи вплинули санкції, прийняті з 24 лютого 2022 року на економіку росії?
  2. Яким чином економіка росії трансформувалась починаючи з 2021–2022 років?
  3. Зміна ключових економічних партнерів рф – чи відбулась і які реальні причини збільшених потоків?
  4. Чи можливо збільшити тиск на економіку рф шляхом посилення контролю за ключовими торговельними партнерами рф?
  5. Які галузі рф є найбільш чутливими до санкцій і як посилити санкційний вплив на можливість ведення війни проти України?

Учасники обговорення:

• Назар Глинський, к.е.н., професор, професор кафедри маркетингу та логістики, Національний університет «Львівська політехніка»;
  • Сергій Семів, к.е.н., доцент, професор кафедри міжнародних економічних відносин, Львівський торговельно-економічний університет;
  • Nataliia Moroziuk, PhD, Researcher, Department of Urban Planning and Environment, KTH Royal Institute of Technology, Sweden;
  • Віталій Рисін, д.е.н., професор, професор кафедри фінансів, Національний університет «Львівська політехніка»;
  • Ольга Мних, д.е.н., професор, професорка кафедри маркетингу і логістики, Національний університет «Львівська політехніка»;
  • Ярослав Сидорович, старший експерт проєкту «Російські активи як джерело відновлення української економіки», громадська організація «Мережа захисту національних інтересів «АНТС».

Модераторка:

• Лідія Лісовська, д.е.н., професор, експертка проєкту «Російські активи як джерело відновлення української економіки», громадська організація «Мережа захисту національних інтересів «АНТС».

Мови заходу: українська та англійська. Виступи іноземних експертів забезпечуватимуть перекладом. Участь у круглому столі безкоштовна.

Зустріч відбудеться 15 червня 2023 року на платформі Zoom. Початок о 16:00.

Захід відбуватиметься в рамках проєкту АНТС «Російські активи як джерело відновлення української економіки», що реалізується в співпраці з Національним демократичним інститутом за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії.