Заставка до конференції

12 травня 2022 року в Навчально-науковому інституті державного управління Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться Науково-практична конференція «Перспективи розвитку науки і практики публічного управління України в поствоєнний період».

Метою наукового зібрання є обговорення актуальних питань публічного управління та адміністрування, нових викликів і завдань, що постали в умовах війни перед українським суспільством.

Кінцевий результат роботи конференції – обґрунтувати основні напрями та шляхи розв’язання проблемних питань теорії і практики публічного управління, а також розробити пропозиції та рекомендації публічним інституціям щодо їхнього подальшого розвитку.

До участі запрошено теоретиків та практиків публічного управління, науково-педагогічних працівників споріднених спеціальностей, аспірантів і докторантів, громадських активістів та всіх зацікавлених осіб.

Заплановано роботу таких секцій:

• Актуальність розвитку публічного управління та його детермінанти
  • Нормативно-правове забезпечення розвитку публічного управління
  • Трансформація комунікативної діяльності органів публічної влади
  • Напрями розширення демократичної діяльності суб’єктів публічного управління
  • Проблеми та завдання забезпечення сталого розвитку держави, регіонів і територіальних громад
  • Соціальні, духовні та психологічні чинники розвитку сфери публічного управління
  • Публічно-управлінські механізми здійснення реформ у соціально-гуманітарній сфері

Конференція відбудеться в режимі онлайн на платформі Zoom.

Початок о 10:00.

Докладніше – у доданому файлі.