Міжнародна конференція «Актуальні проблеми забезпечення захисту прав та свобод людини в умовах інтеграції України в європейський простір»

Заставка до конференції

Кафедра кримінального права і процесу запрошує взяти участь у роботі Міжнародної конференції «Актуальні проблеми забезпечення захисту прав та свобод людини в умовах інтеграції України в європейський простір», яка відбудеться 29 жовтня 2021 року в місті Львові на базі Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

Мета конференції – наукове і практичне розв’язання проблем захисту прав та свобод людини і громадянина в умовах інтеграції кримінального та кримінально-процесуального законодавства України до європейських стандартів, а також обговорення актуальних питань кримінального права і процесу, кримінології, криміналістики, кримінально-виконавчого права, судової експертизи та узагальнення наукового і практичного досвіду щодо їхнього розв’язання.

Місце проведення заходу – кафедра кримінального права і процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Князя Романа, 1, навчальний корпус № 19, каб. 331).

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська.

Форма участі – заочна.

За підсумками буде опубліковано збірник матеріалів конференції.

Для участі в конференції необхідно до 25 жовтня 2021 року подати електронний варіант тез доповіді відповідно до ухвалених вимог та зразка на кафедру кримінального права і процесу Львівської політехніки.