ХVІIІ Міжнародна школа україністики «Крок до України» в режимі онлайн

Заставка Літньої школи

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на ХVІIІ Міжнародну школу україністики «Крок до України», яка відбудеться 17–28 липня 2023 року в режимі онлайн.

Учасники заходу:

• забудуть про мовний бар’єр та малий словниковий запас слів;
  • зануряться у мовне середовище;
  • щоденно практикуватимуть мову;
  • дискутуватимуть із відомими українцями;
  • здобудуть досвід публічних виступів українською.

Слухачі школи не лише заговорять українською, а й познайомляться з історією, культурою, традиціями давньої, а також реаліями сучасної України. Відвідають віртуальні екскурсії у прямому ефірі у студіях, лабораторіях та майстернях митців, переглядатимуть українські новинки у сфері мистецтва та поспілкуються з відомими особистостями України (політиками, лікарями, дизайнерами, співаками, режисерами, художниками тощо).

У програмі школи:

• 2 тижні інтенсиву з української мови як іноземної (А1 – С2);
  • щоденні заняття у малих групах (90 хв.);
  • щоденна розмовна практика (60 хв.);
  • дискусійні клуби з відомими українцями (90 хв.);
  • дві опції графіку занять (київський час): 10:00 та 15:00;
  • додаткова пропозиція – індивідуальні заняття.

Зголоситися до участі можуть всі охочі віком від 16 років. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму до 12 червня 2023 року. Контактна адреса: steptoukraine@gmail.com.

• Ти – іноземець, українець, який живе за межами України, слухач українознавчих студій за кордоном, майбутній студент вишу в Україні чи просто закоханий в українську мову?
  • Ти мрієш розмовляти українською?
  • Тобі цікава модерна і традиційна Україна?

Тоді тобі на Міжнародну школу україністики «Крок до України» в режимі онлайн!