ХVI Міжнародна конференція «Досвід розробки і застосування САПР в мікроелектроніці» (CADSM’2021)

Заставка конференції

22–26 лютого 2021 року в с. Поляна-Свалява (Закарпаття) відбуватиметься ХVI Міжнародна науково-технічна конференція «Досвід розробки і застосування САПР в мікроелектроніці» (2021 IEEE 16th International Conference on the Experience of Designing and Application of Cad Systems in Microelectronics, CADSM’2021).

Організатори конференції – кафедра систем автоматизованого проєктування Національного університету «Львівська політехніка», Лодзький технічний університет та Західноукраїнський об’єднаний осередок IEEE.

Конференція CADSM присвячена обговоренню проблем оптимізації технологічних процесів виробництва, розробки моделей та методів проєктування мікроелектронних пристроїв та технічних систем.

Тематика конференції

1. CAD Modern nformation Technology
  2. Design of Specialized Systems and Devices
  3. Models and Methods for Radioelectronics Device and System Design
  4. Optimal Design Problems
  5. Models and Methods for Microelectromechanical Systems
  6. Practical Applications of Cad Systems
  7. Technologies for Medicine

Крайній термін подання матеріалів – 11 січня 2021 року.