ХІV Міжнародна зимова школа україністики МІОК «Крок до України» в режимі онлайн

афіша

25 січня – 7 лютого 2021 року Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» проведе ХІV Міжнародну школу україністики «Крок до України» в режимі онлайн. До участі у школі запрошують іноземців, слухачів українознавчих студій за кордоном, молодь, яка планує навчатися в Україні, представників української діаспори віком 16+, з різними рівнями володіння мовою.

МІОК має багаторічний досвід проведення літніх шкіл україністики офлайн. Щороку – одна, а то й кілька шкіл у Львові чи за кордоном, зокрема в Казахстані та Аргентині. Слухачами літніх шкіл «Крок до України» були студенти, науковці, дослідники, дипломати із 24 країн: Франції, Польщі, Білорусі, Аргентини, Казахстану, Німеччини, Словаччини, Румунії, Сербії, Киргизстану, Росії, Болгарії, США, Хорватії, Чехії, Грузії, Молдови, Туреччини, Канади, Великої Британії, Алжиру, Словенії, Іспанії та Бразилії.

Цьогоріч Інститут вперше провів літню школу в режимі онлайн (13 – 26 липня 2020 року), яка мала великий успіх і показала, що у такому форматі слухачі готові навчатися не лише влітку, а й впродовж року. Тому на запит студентів МІОК вперше проведе мовну школу в режимі онлайн взимку 2021 року.

Що пропонує ХІV Міжнародна школа україністики «Крок до України» в режимі онлайн:

• два тижні інтенсиву з української мови як іноземної на різних рівнях володіння мовою (А1 – С2);
  • щоденні заняття з української мови у малих групах (до 4 осіб; тривалість 90 хв.);
  • щоденна розмовна практика з носіями мови (тривалість 60 хв.);
  • клуби вихідного дня за участю відомих особистостей (тривалість 90 хв.);
  • дві опції графіку занять (за українським часом): з 10:00 та з 15:00;
  • віртуальне україномовне середовищі з викладачами, організаторами та усіма студентами школи.

Школа україністики «Крок до України» – це не лише школа вивчення української мови, це – можливість пізнати модерну та традиційну Україну. У навчальний процес школи інтегровані знайомство з історією, культурою, традиціями давньої, а також реаліями сучасної України, діалоги з відомими сучасниками, перегляд українських новинок у сфері мистецтва, майстер-класи з майстрами різних ремесел у їхніх студіях.

Щоб зголоситися до участі у школі, потрібно заповнити реєстраційну форму до 1 грудня 2020 року. За додатковою інформацією звертайтеся до організаторів на e-mail steptoukraine@gmail.com.