ХІХ Міжнародна школа україністики МІОКу «Крок до України» в режимі онлайн

Заставка школи

15–26 липня 2024 року Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» проведе ХІХ Міжнародну школу україністики «Крок до України» в режимі онлайн.

До участі у школі запрошують іноземців, слухачів українознавчих студій за кордоном, молодь, яка планує навчатися в Україні, представників української діаспори та усіх, хто цікавиться Україною, віком 16+ з різними рівнями володіння мовою.

У програмі школи:

• два тижні інтенсиву з української мови як іноземної (А1 – С2);
  • щоденні заняття у малих групах (90 хвилин);
  • щоденна розмовна практика (60 хвилин);
  • дискусійні клуби з відомими українцями (90 хвилин);
  • дві опції графіку занять (київський час): 10:00 та 15:00;
  • додаткова пропозиція – індивідуальні заняття.

Школа україністики «Крок до України» – це не лише школа вивчення української мови, це – можливість пізнати модерну і традиційну Україну. У навчальний процес школи інтегровані знайомство з історією, культурою, традиціями давньої, а також реаліями сучасної України, діалоги з відомими сучасниками, перегляд українських новинок у сфері мистецтва, майстер-класи з майстрами різних ремесел у їхніх студіях.

Реєстрацію на ХІХ Міжнародну школу україністики МІОКу «Крок до України» в режимі онлайн продовжено до 1 липня 2024 року.

Докладніше – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.