ХІІI Міжнародна конференція «Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій»

Заставка конференції

Кафедра архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у ХІІI Міжнародній науковій конференції «Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій», яка відбудеться 8–9 червня 2023 року.

Захід пройде у змішаній формі:

• 8 червня – засідання в змішаній формі: наживо – в 214 аудиторії, а онлайн – за посиланням;
  • 9 червня – наживо (з трансляцією онлайн) в м. Івано-Франківськ, вул. Шпитальна 5, комплекс Палацу Потоцьких.

Реєстрація – через QR-код на афіші конференції. Крайній термін зголошення – 15 травня. Програму буде розіслано учасникам 15–16 травня.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.