ХІІ Всеукраїнська конференція «Феномен національної держави і права: український та світовий досвід і перспективи»

онлайн-конференція

Кафедра теорії, історії та філософії права Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у Дванадцятій Всеукраїнській науковій конференції «Феномен національної держави і права: український та світовий досвід і перспективи», яка відбудеться 4 грудня 2020 року.

Роботу конференції заплановано організувати за двома секціями.

1. Національна держава і право: питання історії та сучасності:
    • Природа національної держави і права: вихідні поняття і категорії;
    • Національна держава і право: філософсько-правовий та історико-правовий виміри;
    • Національна держава і право: теоретико-правовий та конституційно-правовий аспекти;
    • Конституювання національної державності;
    • Погляди та теорії зарубіжних та українських мислителів та політиків на державу і право.
  2. Асоційовані питання.

Форма участі – дистанційна.

До участі в роботі конференції запрошують науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів, аспірантів, здобувачів наукових ступенів, студентів старших курсів та юристів-практиків.

Матеріали слід надіслати до 3 грудня 2020 року на електронну адресу i.terlyuk2406@gmail.com з позначкою «На конференцію».

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Матеріали попередніх конференцій