ХІ Міжнародна конференція «Соціологія – соціальна робота та соціальне забезпечення – регулювання соціальних проблем»

Заставка до конференції

Кафедра соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка», Відділ гуманістичний Гірничо-металургійної Академії (м. Краків), Відділ гуманістичних і суспільних наук Академії Військово-морського флоту імені Героїв Вестерплятте (м. Гдиня), Львівське обласне відділення Соціологічної асоціації України запрошують на ХІ Міжнародну конференцію «Соціологія – соціальна робота та соціальне забезпечення – регулювання соціальних проблем», присвячену 20-річчю кафедри соціології та соціальної роботи Львівської політехніки.

Дата проведення конференції – 13–14 травня 2021 року.

Завдання конференції:

• обговорення актуальних соціальних проблем країн Центрально-Східної Європи, зокрема соціальних вимірів пандемії COVID-19 та її наслідків;
  • підвищення інтересу молодих дослідників до активної наукової діяльності в галузі соціології, соціальної роботи та соціального забезпечення;
  • сприяння формуванню наукових зв’язків між провідними навчальними і науковими закладами гуманітарного профілю України та країн Центрально-Східної Європи.

Робочі мови: українська, англійська, польська. Форма участі: очна, дистанційна.

Заявки на участь у конференції та тези доповіді приймають до 6 квітня 2021 року.

За додатковою інформацією звертатися на e-mail socio.nulp@gmail.com.

Більше – в інформаційному повідомленні конференції