Х Всеукраїнська конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики»

Заставка до конференції

Кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки, Науково-аналітичний центр політичних досліджень «Вектор» та Західноукраїнське представництво Міжнародного фонду «Відродження» запрошують до участі у Х Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики», яка відбудеться 20 квітня 2023 року.

Заплановано роботу таких секцій:

1. Теоретико-методологічні засади дослідження проблем міжнародних відносин та зовнішньої політики
  2. Особливості та тенденції сучасних міжнародних відносин
  3. Україна в системі міжнародних відносин

Місце проведення заходу – аудиторія 313 ІV навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 14:00.

Для участі в конференції потрібно до 19 квітня 2023 року надіслати текст доповіді в електронному вигляді на адресу оргкомітету.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.