Кейс-чемпіонат «Соціальні комунікації як ефективний інструмент залучення бізнесу до гуманітарної допомоги»

Фрагмент афіші заходу

14 грудня 2023 року в аудиторії 524 IV навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» в рамках проєкту Baltics4UA відбудеться кейс-чемпіонат на тему «Соціальні комунікації як ефективний інструмент залучення бізнесу до гуманітарної допомоги».

Метою заходу є визначення ефективних механізмів впливу на залучення бізнесу до гуманітарної допомоги у кризових ситуаціях. Очікуваним результатом є розробка практичного кейсу залучення бізнесу до гуманітарної допомоги з використанням засобів, методів та каналів соціальних комунікацій.

Захід відбуватиметься із залученням студентів та академічної спільноти до обговорення ключових моментів кожного кейсу. Початок о 16:30.

Організатори запрошують до участі та обговорення!

Більше про Baltics4UA можна дізнатися на сайті проєкту.