фото новини

Кафедра міжнародної інформації запрошує на відкриту консультацію «Батьки запитують» щодо вступу-2022 на спеціальність 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»: подання заяви із мотиваційним листом та переваги освітньої програми «Міжнародна інформація» у Львівській політехніці.

Консультація відбудеться 15 серпня о 12:00 на платформі Google Meet, за умови попередньої реєстрації (посилання тут).

Дізнатися більше:

Відзначимо, що 29 червня - 1 липня ц.р. кафедрою МІ було проведено І-у українсько-польську Літню школу інформаційних аналітиків-міжнародників / Ukraińsko-Polską Letnią Szkoła Analityków Informacji Międzynarodowej.

Якщо безпекова ситуація дозволятиме, то буде можливість зустрітися безпосередньо на кафедрі міжнародної інформації в аудиторії 123 ІІІ навчального корпусу Університету (м. Львів, пл. Святого Юра, 1), який обладнаний відповідним бомбосховищем.