ІV Всеукраїнська конференція «Проблеми з транспортними потоками і напрями їх розв’язання»

Заставка конференції

Кафедра транспортних технологій Інституту механічної інженерії та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» 25–26 березня 2021 року проводить ІV Всеукраїнську науково-теоретичну конференцію «Проблеми з транспортними потоками і напрями їх розв’язання», у якій запрошує взяти участь усіх, хто працює в галузі автомобільного транспорту.

Тематика конференції:

• розроблення комплексу технічних засобів для розвитку й ефективного використання елементів транспортних систем;
  • закономірності попиту на транспортні послуги;
  • формування вантажних та пасажирських потоків;
  • методи, технології і технічні засоби у транспортній галузі;
  • ефективність й управління розвитком транспортних систем;
  • транспортна логістика і управління;
  • взаємодія різних видів транспорту;
  • транспортне планування урбанізованих просторів;
  • комплексні схеми транспорту;
  • транспортні потоки і системи організації руху;
  • безпека руху та екологічні характеристики транспортних потоків;
  • психофізіологічні основи та надійність роботи водія.

Для участі у конференції потрібно до 1 березня 2021 року надіслати на електронну адресу оргкомітету taras.m.postranskyi@lpnu.ua заявку на участь, а до 8 березня 2021 року – тези доповіді (електронний варіант українською або англійською мовами).

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції