IV Міжнародна студентська конференція «Інноваційно-інвестиційний розвиток бізнесу в умовах шокових збурень»

Заставка до конференції

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту запрошує взяти участь у роботі IV Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Інноваційно-інвестиційний розвиток бізнесу в умовах шокових збурень», яка відбудеться 30–31 березня 2023 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Тематичні напрями конференції

1. Цифрова трансформація бізнесу
  2. Фінансово-економічні механізми забезпечення розвитку бізнесу
  3. Соціально-економічний розвиток регіонів: проблеми, перспективи, виклики
  4. Забезпечення інноваційно-інвестиційного розвитку бізнесу: шанси і ризики

Місце проведення заходу – аудиторія 421 IV навчального корпусу Львівської політехніки (вул. Митрополита Андрея, 5). Форма участі – очно-дистанційна.

Долучитися до заходу онлайн можна на платформі Zoom.

Щоб стати учасником конференції, потрібно не пізніше 25 березня 2023 року надіслати на електронну адресу оргкомітету epi_conf@ukr.net текст доповіді (тези), а також заповнити заявку на участь.

Докладніше – в інформаційному листі конференції.