Заставка до конференції

Кафедра теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» інформує, що 19–21 жовтня 2023 року відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція «Психологічні умови благополуччя персоналу організацій».

Формат проведення заходу – офлайн (онлайн-участь для доповідачів з інших країн світу).

Тематичні напрями роботи конференції:

• психологічні чинники благополуччя особистості в умовах війни;
  • умови збереження психологічного благополуччя персоналу організацій;
  • сучасні проблеми організаційної та економічної психології;
  • роль психологічної служби освіти у формуванні психологічного благополуччя в умовах війни;
  • роль міжнародних організацій у збереженні психологічного благополуччя вимушено переміщених осіб;
  • актуальні виклики організаційної та економічної психології у контексті євроінтеграційного курсу України.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.