ІV Міжнародна науково-практична конференція «Нові досягнення в галузі інформаційно-комунікаційних технологій» (AICT-2021)

Заставка конференції

Міжнародна науково-практична конференція «Нові досягнення в галузі інформаційно-комунікаційних технологій» (AICT-2021) досліджує нові ідеї у сфері інформаційно-комунікаційних технологій та їхнього впровадження. Метою конференції є обмін досвідом та посилення глобальної співпраці у сфері ІКТ.

Цьогорічна конференція концентрує увагу на темі «Майбутнє ІКТ в епоху 5G: IoT, AI, блокчейн та Edge Computing» та відбуватиметься 21–25 вересня 2021 року в місті Львові, одному з найбільших ІТ-кластерів у Східній Європі. Конференція має комплексну технічну програму, що включатиме сім сесій, присвячених ІКТ-тематиці, та виняткову програму співпраці за участю провідних ІТ-компаній і доповідачів.

Проведення конференції у Національному університеті «Львівська політехніка» сприятиме розширенню і поглибленню наукових та ділових зв’язків львівських політехніків у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

В межах конференції працюватимуть секції, де буде охоплено різноманітні аспекти й актуальні напрями побудови та функціонування інфокомунікаційних мереж, виступатимуть відомі світові науковці, відбудеться тренінг для молодих учених, збиратимуть відкриті круглі столи для дискусійних питань.

У роботі конференції передбачено пленарні, секційні та стендові доповіді за такими напрямами:

1. Інформаційно-комунікаційні системи: теорія та застосування
  2. Інтернет речей (ІоТ): технології та застосування