IT-мітап «Перетвори власну ідею на зірковий стартап з IT_EUREKA» у Tech StartUp School Львівської політехніки

Заставка до заходу

У рамках конкурсу стартапів IT_EUREKA Sigma Software Labs спільно з Sigma Software University і Tech Startup School Національного університету «Львівська політехніка» 18 жовтня 2022 року проводять офлайн-подію «Перетвори власну ідею на зірковий стартап з IT_EUREKA». Це ідеальний момент, щоб глибше зануритися в тему стартапів, ознайомитися з успішними кейсами від засновників стартапів, отримати кілька порад про те, як запустити власний успішний стартап, а також більше дізнатись про конкурс IT_EUREKA, зокрема про процедуру подання заявок, правила участі, дедлайни та цьогорічну програму.

На панельній дискусії «Як стати успішним стартапером: фарт чи праця?» три стартап-гуру обговорять основні аспекти створення успішного стартапу, поділяться своїми уроками та власними секретами. Крім того, Юлія Рахуба, HR People Partner у Sigma Software, проведе воркшоп про важливі навички, необхідні для успішної командної роботи.

Ця подія буде корисна для:

• студентів і підприємців, що мають креативну ідею та мріють про власну команду;
  • засновників software-стартапів ранніх стадій, що мають власну команду або планують створити її незабаром;
  • студентів, що цікавляться світом стартапів і мріють створити стартап, але ще не мають конкретної ідеї;
  • світчерів, які шукають змін у своєму житті та готові до челенджових пригод.

Захід відбудеться у приміщенні Tech Startup School Львівської політехніки. Початок о 17:00.

Докладніше про подію та реєстрація – на сайті Sigma Software University.