Інтернет-конференція «Україна в координатах Східного партнерства: пошук геополітичних пріоритетів крізь призму національної безпеки»

Заставка заходу

Організаційний комітет запрошує до участі в інтернет-конференції «Україна в координатах Східного партнерства: пошук геополітичних пріоритетів крізь призму національної безпеки», яка відбудеться 24 березня 2022 року.

Організатором заходу є кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка». Конференцію проводять у рамках Проєкту «Ініціатива ЄС «Східне партнерство: можливості для України» (EaP–Initiative) за підтримки Програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне, який реалізують у Львівській політехніці впродовж 2020–2023 років.

Інтернет-конференція має своєю метою обговорення актуальних проблем політичного, економічного, безпекового, гуманітарного та соціокультурного вимірів східної політики Європейського Союзу, пошук ефективних механізмів співробітництва, які сприятимуть реалізації євроінтеграційних прагнень України, перспектив її подальшої участі в ініціативі ЄС «Східне партнерство» з урахуванням стимулів з боку ЄС в імплементації реформ та сучасних геополітичних викликів. У заході передбачена участь широкого кола науковців, студентів, політичних практиків, представників органів державної влади різного рівня, громадських організацій та міжнародних проєктів за підтримки ЄС.

Форма проведення конференції – змішана (очна та дистанційна). Крайній термін подання заявок – 15 березня 2022 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.