International Erasmus Day for Teachers – початок серії тренінгів «Міжнародні освітні програми та проєкти»

Заставка до заходу

До уваги викладачів Університету!

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки запрошує відповідальних за міжнародну співпрацю кафедр та інcтитутів, а також всіх охочих до участі у новій програмі тренінгів з метою підвищення кваліфікації – «Міжнародні освітні програми та проєкти» (частина 1).

Тренінги відбуватимуться на онлайн-платформі Google Meet.

За умови відвідування всіх восьми тренінгів та успішних результатів тестування учасникам буде видано сертифікати про проходження навчання за програмою підвищення кваліфікації (0,5 кредиту ECTS).

Тренінги проходитимуть щосереди з 16:00.

27 жовтня 2021 року з 15:00 до 17:00 відбуватиметься International Erasmus Day for Teachers – перший тренінг із серії «Міжнародні освітні програми та проєкти».

Долучитися до зустрічі Google Meet

Для участі у тренінгах необхідно заповнити Google-форму.