Інтерактивний захід щодо поширення кращих практик викладання європейських студій у ЗВО України

Фрагмент афіші заходу

5 жовтня 2022 року в рамках проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне в онлайн-форматі відбудеться інтерактивний захід «Поширення кращих практик викладання європейських студій та створення міждисциплінарних програм у закладах вищої освіти України: обмін досвідом».

Досвідом упровадження європейських студій поділяться професорка Ярина Турчин, професорка Тетяна Сидорук, канд. іст. наук Олена Лукачук, канд. держ. упр. Олена Шершньова. Практичну частину заходу проведуть тренери з методик викладання, учасники проєкту EUSTS: доцентка Ольга Івасечко (кафедра політології та міжнародних відносин), доцент Олег Цебенко (кафедра ПМВ), доцентка Лідія Каша (кафедра електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем).

Івент організовано командою проєкту EUSTS спільно з Центром європейських досліджень Національного університету «Острозька академія». До підготовки заходу долучилися доцентка Наталія Вовк (кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності), доцент Олександр Марковець (кафедра СКІД), ст. викладачка Ірина Сухорольська (кафедра політології та міжнародних відносин), асистентка Христина Забавська (кафедра ПМВ).

З докладнішою інформацією про проєкт EUSTS можна ознайомитися на його сайті у рамках Порталу Львівської політехніки.

До участі в заході запрошують усіх, хто цікавиться розвитком європейських студій у закладах вищої освіти.