Інтерактивний захід «Eurodoc як інструмент євроінтеграції українських молодих вчених»

Фрагмент афіші заходу

12 травня 2023 року в рамках проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне в відбудеться інтерактивний захід – «Eurodoc як інструмент євроінтеграції українських молодих вчених».

Президент Європейської ради аспірантів та молодих дослідників Олександр Березко поспілкується зі студентами Львівської політехніки про можливості, які пропонує ця організація для інтеграції українських науковців у європейську наукову спільноту, та поділиться досвідом реалізації освітніх і наукових проєктів ЄС в Україні.

Захід відбудеться в аудиторії 524 IV навчального корпусу Університету. Початок о 12:00.