Інтелектуальна дискусія та презентація виставки «Петро Франко: повернення (з) легенди»

Заставка заходу

6 грудня 2023 року, в День Збройних сил України та з нагоди 105-ї річниці формування Летунського відділу Української Галицької Армії, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» спільно з Домом Франка запрошує на інтелектуальну дискусію «Крила України» та презентацію мобільної виставки «Петро Франко: повернення (з) легенди».

• Що знаємо про роль у започаткуванні галицької авіації наймолодшого сина Івана Франка?
  • Чого навчає нас своїм життям і посвятою Україні Петро Франко – випускник Львівської політехніки, науковець, військовий-летун, пластун, спортовець, письменник і педагог?
  • Як історія допомагає нам розуміти сучасну війну в Україні та чому Перемозі України над російським агресором на має бути жодних альтернатив?

Участь в інтелектуальній дискусії візьмуть Наталя Тихолоз, директорка Інституту франкознавства Львівського національного університету імені Івана Франка, франкознавиця, наукова консультантка та кураторка виставки «Петро Франко: повернення (з) легенди», та Петро Черник – авторитетний військовий аналітик, полковник запасу Збройних Сил України.

На зустріч запрошують політологів, істориків, журналістів й усіх, хто бажає дізнатися про знакові сторінки та постаті з історії та сучасності України.

Місце проведення заходу – Актова зала головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 12:00.

Докладніше – на сайті Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою.