Інформаційний вебінар «Можливості EIT: підвищення інноваційного потенціалу»

Заставка вебінару

До уваги науковців та освітян Львівської політехніки!

8 жовтня 2024 року відбудеться інформаційний вебінар на тему «Можливості EIT: підвищення інноваційного потенціалу», організатором якого є Проєктний офіс Університету.

Під час заходу учасники матимуть можливість дізнатися про особливості функціонування EIT (Європейського інституту інновацій та технологій), ознайомитися з основними аспектами заповнення грантової заявки для подання на участь у конкурсі.

На інформаційному вебінарі буде розглянуто такі питання:

1. Мета, основні завдання та пріоритети EIT.
  2. Класифікація проєктів, які підтримує EIT.
  3. Структура EIT та деякі методичні інструменти реалізації завдань інституту.
  4. Наявні у структурі EIT KIC "knowledge innovation community".
  5. Основні аспекти заповнення грантової заявки для подання на участь у конкурсі.
  6. Тренди і приклади виграшних проєктів у кожному KIC.
  7. Основні аспекти заповнення грантової заявки для подання на участь у конкурсі.

Реєстрація учасників триватиме до 7 жовтня 2024 року.

Захід розпочнеться о 15:00, посилання на приєднання до онлайн-події буде надіслано на поштову скриньку учасника в день проведення вебінару.