Інформаційний онлайн-семінар «Особливості підготовки та подачі заявок за напрямом Жан Моне»

Заставка семінару

Проєктний офіс Університету запрошує політехніків 18 січня 2024 року взяти участь в інформаційному семінарі за програмою Еразмус+ на тему «Особливості підготовки та подачі заявок за напрямом Жан Моне».

Під час інформаційного семінару учасники заходу дізнаються докладніше про один із напрямів програми Еразмус+ – Жан Моне, а також ознайомляться з оновленими вимогами до підготовки проєктних пропозицій у грантовому сезоні 2024 року.

Чому варто долучитися до інформаційного семінару?

Це можливість отримати актуальну інформацію про грантові можливості, відкриті конкурси для закладів вищої освіти програми Жан Моне на 2024 рік та ознайомитися з процедурою подання проєкту.

На інформаційному семінарі буде висвітлено такі питання:

1. Загальна інформація про напрям Жан Моне.
  2. Мета, тематики, цілі та структура напряму.
  3. Очікувані результати напряму Жан Моне.
  4. Інформація про напрями Жан Моне:
    • викладання та дослідження: модулі, кафедри, центри досконалості;
    • інші сфери навчання та тренінгів: навчання педагогів, вивчення ініціатив ЄС в інших сферах освіти та навчання;
    • політичні дебати та мережі;
  5. Участь Львівської політехніки в активностях Жан Моне.
  6. Порядок участі у програмі.
  7. Основні кроки заповнення грантової заявки з прикладами.

Реєстрація

Реєструйтесь, долучайтесь та дізнавайтесь багато корисної інформації про грантові можливості програми Жан Моне на 2024 рік!

Початок заходу о 14:00.