Інформаційна веб-сесія «Розвиток потенціалу вищої освіти – конкурс проєктів у рамках програми Еразмус+»

Заставка заходу

Проєктний офіс Львівської політехніки запрошує науковців Університету долучитись до інформаційної веб-сесії на тему «Розвиток потенціалу вищої освіти – конкурс проєктів у рамках програми Еразмус+».

Під час інформаційної веб-сесії учасники заходу поглиблять знання про ключові пріоритети програми Європейського Союзу «Еразмус+. Напрям КА2» на 2022 рік та оновлені вимоги до підготовки проєктних пропозицій у новому грантовому сезоні.

Інформаційна веб-сесія розрахована для осіб, які прийняли рішення писати проєктні пропозиції на грантову програму ЄС «Еразмус+. Напрям КА2» й розширювати можливості міжнародної співпраці Львівської політехніки у сфері освіти.

На інформаційній веб-сесії йтиметься про:

1. Основні переваги та особливості грантової програми
  2. Горизонтальні, регіональні та національні пріоритети Еразмус+. Напрям КА2 на 2022 рік
  3. Загальний огляд конкурсу «Розвиток потенціалу вищої освіти-2022»
  4. Вимоги до участі в конкурсі
  5. Критерії відповідності заявок
  6. Критерії оцінювання заявок
  7. Огляд аплікаційної форми

Доповідачка – Олена Грабовська, фахівець І категорії групи супроводу міжнародних проєктів Проєктного офісу Національного університету «Львівська політехніка».

Захід відбудеться 8 грудня 2021 року на платформі Zoom. Початок о 15:00.

Щоб отримати безкоштовну можливість стати учасником інформаційної веб-сесії, необхідно зареєструватися.