Імітаційна гра «Світ громад» від команди проєкту EUSTS у Львівській політехніці

Заставка заходу

Команда проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) розпочала другий рік своєї роботи. І перший інтерактивний захід поза навчальними заняттями відбудеться у понеділок, 18 вересня 2023 року, в авдиторії 524 IV навчального корпусу.

Команда проєкту запрошує університетську спільноту на імітаційну гру «Світ громад». Під час заходу учасники дізнаються про регіональну політику й досвід децентралізації країн Європейського Союзу, зміст, результати і можливості програм ЄС для підтримки реформи децентралізації та розвитку громад в Україні. Практична частина заходу буде спрямована на формування у студентів навиків ефективного керування територіальними громадами, зокрема через залучення можливостей європейських програм та імплементації кращих практик країн-членів ЄС.

Захід організовано під керівництвом координаторки проєкту EUSTS професорки Ярини Турчин.

Практичну частину заходу проведе доцентка Наталія Вовк (кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності). До підготовки заходу долучилися доцент Олександр Марковець (кафедра СКІД), доценти Ольга Івасечко, Олег Цебенко та Олена Лукачук (кафедра політології та міжнародних відносин), старша викладачка Ірина Сухорольська (кафедра ПМВ), доцентка Лідія Каша (кафедра електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем).

З докладнішою інформацією про проєкт EUSTS можна ознайомитися на його сайті у рамках Порталу Львівської політехніки.

До участі в заході запрошують усіх, хто цікавиться розвитком європейських студій у закладах вищої освіти, питаннями регіональної політики та децентралізації. Початок о 10:15.