III Всеукраїнська конференція «Актуальні проблеми сучасної науки, розвитку технологій та менеджменту»

Заставка до конференції

Організаційний комітет запрошує взяти участь у роботі III Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної науки, розвитку технологій та менеджменту», яка відбудеться 24 листопада 2022 року в Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка».

До участі в конференції запрошують представників державних органів влади, підприємств, докторантів, аспірантів, науковців, викладачів закладів фахової передвищої та вищої освіти, студентів та всіх зацікавлених осіб.

Тематичні напрями роботи конференції

1. Економіка підприємства та корпоративне управління.
  2. Економіка та менеджмент інновацій.
  3. Приладобудування: стан та перспективи розвитку.
  4. Новітні технології у машинобудуванні.
  5. Альтернативні джерела енергії та їхній вплив на розвиток освіти і науки.
  6. Автоматизація та механізація виробничих процесів.
  7. Розвиток інформаційних технологій та їхній вплив на суспільство, науку, освіту і бізнес.
  8. Автомобільний транспорт та інфраструктура.
  9. Тенденції розвитку фахової передвищої освіти в Україні.
  10. Практична підготовка фахових молодших бакалаврів у забезпеченні обороноздатності країни під час військового стану та у мирний час.

Для участі у конференції потрібно до 23 листопада 2022 року (включно) надіслати на електронну адресу оргкомітету krfpp_khpc@ukr.net заявку та електронний варіант тез.

Більше – в інформаційному повідомленні конференції.