ІІІ онлайн-школа Youth Diplomacy Hub «Дипломатія воєнного часу» для школярів та студентів

Заставка Літньої школи

Кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки запрошує школярів, студентів, абітурієнтів та всіх зацікавлених до участі у IIІ онлайн-школі Youth Diplomacy Hub «Дипломатія воєнного часу».

Запрошені експерти ознайомлять із роботою дипломатичних та консульських установ, розвитком громадської культурної дипломатії.

Учасники дізнаються про міжнародні програми навчання та стажування для молодих дипломатів, успішні практики молодіжної дипломатії, сучасні виклики у сфері дипломатії, а також зможуть вдосконалити знання, необхідні для становлення майбутніх дипломатів та фахівців сфери міжнародних відносин.

Захід відбуватиметься 16–17 червня 2022 року на платформі Google Meet з 10:00 до 12:00.