ІІІ Обласна студентська конференція «Безбар’єрний туризм у ХХІ столітті: сучасні тенденції та форсайт розвитку»

онлайн-конференція

Організаційний комітет запрошує до участі у ІІІ Обласній студентській науково-практичній конференції «Безбар’єрний туризм у ХХІ столітті: сучасні тенденції та форсайт розвитку», яка відбудеться 5 листопада 2020 року на базі Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

Тематичні напрями роботи конференції

1. Тенденції розвитку безбар’єрного простору в умовах сучасності
  2. Правове забезпечення безбар’єрного туризму: український та світовий досвід
  3. Специфіка формування та реалізація професійних компетентностей спеціалістів туристичної сфери в Україні та світі
  4. Особливості соціально-економічного розвитку безбар’єрного туризму в Україні: сучасний стан та побудова стратегій

Форма проведення – заочна.

Для участі у конференції необхідно до 23 жовтня 2020 року (включно) надіслати заявку на участь і тези окремими електронними листами на е-mail oksanasenyra@gmail.com.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції