IІІ Міжнародна студентська конференція «Особливості трансформації сфери туризму в Україні в умовах війни»

Заставка до конференції

Відокремлений структурний підрозділ «Технологічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у IІІ Міжнародній студентській науково-практичній конференції «Особливості трансформації сфери туризму в Україні в умовах війни», яка відбудеться 16 листопада 2023 року.

Мета конференції полягає в обговоренні актуальних питань щодо трансформації сфери туризму в Україні в умовах війни.

Тематичні напрями роботи конференції

1. Туризм як засіб соціально-психологічної підтримки груп ризику в умовах сьогодення.
  2. Сучасний стан, проблеми і перспективи розвитку національного безбар’єрного туризму.
  3. Соціально-економічні стратегії розвитку сфери туризму в Україні.
  4. Туризм в умовах війни: мобілізація волонтерства, внутрішня міграція та безбар’єрність послуг.
  5. Світове партнерство підтримки на розвиток безбар’єрного простору в післявоєнний період.
  6. Сучасне правове забезпечення безбар’єрного простору в умовах війни.

Участь безкоштовна, форма проведення – заочна.

Для участі у конференції необхідно до 5 листопада 2023 року (включно) заповнити заявку.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.